Stromovka


Královská obora, nazývaná též jako Stromovka představuje rozlehlý veřejný městský park na Praze 7. Jedná se o velice oblíbený park se vzrostlými stromy, s vodními plochami a udržovanými loukami. To vše vytváří ideální podmínky pro relaxaci  v přírodě, pro rodinné pikniky, procházky.  Stromovka je využívaná i ke sportovním a kulturně vzdělávacím účelům. Stromovkou vedou četné značené stezky, jež jsou vhodné i pro in-line bruslení, jízdu na kole, běh a jiné sportovní aktivity. Pro děti jsou zde připravené hřiště. Kroky za poznáním nás mohou dovést do Planetária hl. města Prahy, které denně nabízí mnoho pořadů o planetách a zajímavostech vesmíru. Mezi zajímavosti může zařadit bývalou slavnou výletní restauraci Šlechtovka, Místodržitelský letohrádek a v neposlední řadě Rudolfovu štolu.

 

Fotogalerie

Genius loci

Kouzelné místo s nádechem historie, s nezaměnitelným genius loci.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Školy, školky, pošta, banky, lékaři, lékarny, obchody, hospůdky, kavárny, tělocvičny.

Šimáčkova ulice Služby v okolí

Byty na prodej

Nabízíme k prodeji bytové jednotky dispozičně řešené jako 1+1, 2+1, 3+kk a 4+kk, podlahová plocha od 51,7 m2 do 120,4 m2. V podkroví se nacházejí mezonety s terasou.

Byty na prodej Byty na prodej

Šimáčkova 18, Praha 7