Letná


Letná je úžasné místo k návštěvě a procházce. Z Letné máte jedinečné výhledy na matičku Prahu, kterou máte jak na dlani. Letná nabízí zajímavá místa k relaxaci, ke kulturnímu i sportovnímu využití. Mezi největší zajímavosti patří Kramářova vila (rezidence předsedy vlády ČR). Hanavský pavilon z jehož terasy se otevře úžasný výhled na Staré Město pražské. Z dálky uvidíme kývat se obrovské kyvadlo metronomu – Stroje času sochaře Vratislava Nováka. Při procházce po Letné nesmíme opomenout Letenský zámeček, který se nachází ve východní části parku. Letenský kolotoč, nejstarší dochovaný kolotoč v Evropě. Národní zemědělské a národní technické muzeum sídlí na Letné. Letenská pláň je ideální místo pro rodinu s dětmi a to zejména dostatkem zábavných hřišť. Letná nabízí mnoho zakoutí a laviček pro váš odpočinek a pro volné chvilky.

 

Fotogalerie

Genius loci

Kouzelné místo s nádechem historie, s nezaměnitelným genius loci.

Genius loci Genius Loci

Služby v okolí

V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Školy, školky, pošta, banky, lékaři, lékarny, obchody, hospůdky, kavárny, tělocvičny.

Šimáčkova ulice Služby v okolí

Byty na prodej

Nabízíme k prodeji bytové jednotky dispozičně řešené jako 1+1, 2+1, 3+kk a 4+kk, podlahová plocha od 51,7 m2 do 120,4 m2. V podkroví se nacházejí mezonety s terasou.

Byty na prodej Byty na prodej

Šimáčkova 18, Praha 7